Форум Все что нас волнует
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск

Сентябрь 2024
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календарь Календарь


Правильний вибір гірського велосипеду

Участников: 3

Перейти вниз

Правильний вибір гірського велосипеду Empty Правильний вибір гірського велосипеду

Сообщение автор Luter90 Ср Июн 26 2024, 02:40

Хочу купити гірський велосипед, але не знаю, на що саме звернути увагу. Планую кататися як по місту, так і по бездоріжжю, іноді вирушаючи на довгі поїздки. Порадьте, які параметри важливі при виборі? Які бренди надійні, чи варто переплачувати за відомі марки? І як визначити правильний розмір рами для мого зросту?

Luter90

Сообщения : 306

Вернуться к началу Перейти вниз

Правильний вибір гірського велосипеду Empty Re: Правильний вибір гірського велосипеду

Сообщение автор Полина Ср Июн 26 2024, 02:41

Я теж нещодавно купував гірський велосипед, тому поділюся своїм досвідом. Перш за все, зверни увагу на тип амортизації: якщо плануєш кататися по бездоріжжю, краще взяти з двома амортизаторами. Щодо брендів, то можу порадити Trek, Merida та Giant вони надійні. Розмір рами дуже важливий: в інтернеті є спеціальні таблиці, які допоможуть підібрати розмір залежно від твого зросту.

Полина

Сообщения : 30

Вернуться к началу Перейти вниз

Правильний вибір гірського велосипеду Empty Re: Правильний вибір гірського велосипеду

Сообщение автор Luter90 Ср Июн 26 2024, 02:41

Ще цікаво, чи варто звертати увагу на матеріал рами? Бачив велосипеди з алюмінієвої і карбонової рами. Чим вони відрізняються і який краще для аматорського рівня? І що скажете про трансмісію? Чи варто брати з великою кількістю швидкостей, чи це більше маркетинг?

Luter90

Сообщения : 306

Вернуться к началу Перейти вниз

Правильний вибір гірського велосипеду Empty Re: Правильний вибір гірського велосипеду

Сообщение автор JeckShepard Ср Июн 26 2024, 02:42

Luter90 пишет:Ще цікаво, чи варто звертати увагу на матеріал рами? Бачив велосипеди з алюмінієвої і карбонової рами. Чим вони відрізняються і який краще для аматорського рівня? І що скажете про трансмісію? Чи варто брати з великою кількістю швидкостей, чи це більше маркетинг?

Щодо матеріалу рами, то алюмінієві рами легші та міцні, що добре для аматорських поїздок. Карбон дорожчий і частіше використовується в професійних моделях через його надлегкість. Для початківця або любителя алюміній буде оптимальним вибором. Стосовно трансмісії, велика кількість швидкостей дозволяє краще підлаштовуватися під різні умови, але якщо не плануєш екстремальних поїздок, 21-24 швидкості цілком достатньо.

До речі, раджу глянути велосипед Author Rival II https://veliki.com.ua/ua/goods_author-rival-2-29.htm це гарний варіант з відмінним співвідношенням ціна-якість. Подивись його в інтернет магазині Veliki, там великий вибір, детальні описи, офіційна гарантія та швидка доставка по Україні.

Правильний вибір гірського велосипеду Image

JeckShepard

Сообщения : 162

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения