Форум Все что нас волнует
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск

Сентябрь 2024
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календарь Календарь


Замовлення теплового насосу для дому

Участников: 3

Перейти вниз

Замовлення теплового насосу для дому Empty Замовлення теплового насосу для дому

Сообщение автор Luter90 Вс Июн 30 2024, 22:00

Давно замислювався про встановлення теплового насосу для опалення будинку, але зовсім не розуміюся на цьому. Чи можете підказати, які моделі краще обирати для дому площею 150 квадратних метрів? Хочу зрозуміти, який саме потужності насос мені потрібен і на що звернути увагу при виборі.

Luter90

Сообщения : 306

Вернуться к началу Перейти вниз

Замовлення теплового насосу для дому Empty Re: Замовлення теплового насосу для дому

Сообщение автор Полина Вс Июн 30 2024, 22:01

Якщо твій будинок має площу 150 квадратних метрів, то тобі потрібен тепловий насос потужністю приблизно 15-20 кВт. Рекомендую звернути увагу на моделі від компанії Aquaviva, вони мають добру репутацію на ринку. Важливо звернути увагу на коефіцієнт перетворення енергії (COP), чим він вищий, тим ефективніше працюватиме насос.

Полина

Сообщения : 30

Вернуться к началу Перейти вниз

Замовлення теплового насосу для дому Empty Re: Замовлення теплового насосу для дому

Сообщение автор Luter90 Вс Июн 30 2024, 22:01

Я знайшов кілька моделей від Aquaviva, зокрема AVH15S та AVH17ST. Чи є у когось досвід використання саме цих моделей? Цікавить, наскільки вони надійні та як працюють в умовах холодної зими. І ще, чи є суттєва різниця між моделями з індексами S та M? Не зовсім зрозуміло, чи варто переплачувати за додаткові функції.

Luter90

Сообщения : 306

Вернуться к началу Перейти вниз

Замовлення теплового насосу для дому Empty Re: Замовлення теплового насосу для дому

Сообщение автор JeckShepard Вс Июн 30 2024, 22:02

Luter90 пишет:Я знайшов кілька моделей від Aquaviva, зокрема AVH15S та AVH17ST. Чи є у когось досвід використання саме цих моделей? Цікавить, наскільки вони надійні та як працюють в умовах холодної зими. І ще, чи є суттєва різниця між моделями з індексами S та M? Не зовсім зрозуміло, чи варто переплачувати за додаткові функції.

Раджу подивитися каталог теплових насосів для дому https://aquapolis.ua/ua/teplovye-nasosy-dlja-doma.html в інтернет магазині Aquapolis. Там є великий вибір продукції з детальними описами та характеристиками. Особисто я купував у них насос і залишився задоволений.

Великий плюс, офіційна гарантія на товар, що додає впевненості в покупці. Можна знайти моделі Aquaviva AVH15S і AVH17ST, які готові до відправлення. Особливо сподобалося, що у них є швидка доставка по Україні, що дуже зручно. Також можна порівняти різні моделі за характеристиками, що допоможе зробити правильний вибір.

Замовлення теплового насосу для дому Image

JeckShepard

Сообщения : 162

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения