Форум Все что нас волнует
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск

Сентябрь 2024
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календарь Календарь


Чи можна купити гірний велосипед до 25 тисяч гривень?

Участников: 3

Перейти вниз

Чи можна купити гірний велосипед до 25 тисяч гривень? Empty Чи можна купити гірний велосипед до 25 тисяч гривень?

Сообщение автор Luter90 Вс Июн 23 2024, 20:40

Чи реально купити нормальний гірський велосипед до 25 тисяч гривень? Дуже хочу кататися по лісових стежках та горах, але не хочу витрачати величезні гроші. Цікавлять ваші поради щодо моделей, на що варто звертати увагу при виборі?

Luter90

Сообщения : 310

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи можна купити гірний велосипед до 25 тисяч гривень? Empty Re: Чи можна купити гірний велосипед до 25 тисяч гривень?

Сообщение автор Полина Вс Июн 23 2024, 20:43

За такі гроші можна знайти непогані варіанти. Головне - звертай увагу на раму, трансмісію та гальма. Перевіряй, щоб рама була алюмінієва, бо вона легка і міцна. Шукати варто моделі з трансмісією Shimano або SRAM. Гідравлічні гальма будуть великим плюсом, бо вони надійніші і краще працюють у важких умовах.

Полина

Сообщения : 30

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи можна купити гірний велосипед до 25 тисяч гривень? Empty Re: Чи можна купити гірний велосипед до 25 тисяч гривень?

Сообщение автор Luter90 Вс Июн 23 2024, 20:45

А чи є конкретні моделі, які ти можеш порадити в цій ціновій категорії? Розглядав кілька варіантів, але все ще не впевнений. Важливо, щоб велосипед підходив для різних типів місцевості, був надійним і не вимагав постійного ремонту.

Luter90

Сообщения : 310

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи можна купити гірний велосипед до 25 тисяч гривень? Empty Re: Чи можна купити гірний велосипед до 25 тисяч гривень?

Сообщение автор JeckShepard Вс Июн 23 2024, 21:04

Luter90 пишет:А чи є конкретні моделі, які ти можеш порадити в цій ціновій категорії? Розглядав кілька варіантів, але все ще не впевнений. Важливо, щоб велосипед підходив для різних типів місцевості, був надійним і не вимагав постійного ремонту.

Якщо шукаєш хороший гірський велосипед до 25 тисяч, раджу звернути увагу на Marin Bobcat Trail 3 https://veliki.com.ua/ua/goods_marin-bobcat-trail-3-27-5.htm він чудовий для початківців і має відмінні характеристики за свою ціну. Подивися на нього в інтернет-магазині Veliki.

У них великий вибір велосипедів, детальні описи товарів, офіційна гарантія і швидка доставка по Україні. Я сам там купував, сервіс на висоті. Велосипед має алюмінієву раму, трансмісію Shimano і гідравлічні гальма, тож він ідеально підходить для різних місцевостей і надійний в експлуатації. Зверни увагу, це чудова інвестиція у твоє здоров'я та задоволення від катання!

Чи можна купити гірний велосипед до 25 тисяч гривень? Image

JeckShepard

Сообщения : 162

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения